خانه اخبار

نحوه انتخاب مهر و موم محور مناسب برای پمپ های دوغاب خود

گواهی
چین Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd گواهینامه ها
چین Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
پمپ های خود را می توانید با مشخصات خاص مشتری خود پس از آزمون عملکرد، و قیمت خود را نقل قول همیشه برای ما رقابتی است.

—— آقای کیل

من فکر می کنم ما خیلی خوش شانس هستیم، زیرا مشکلات کیفیت مواد و پمپ هرگز رخ نداده است.

—— آقای Maksimov

من قطعات یدکی را از SME خریدم و مشتریان من این قطعات را در تولید خود نصب کرده و از کیفیت و دوام بسیار خوشحال هستند

—— آقای اولیویه

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
نحوه انتخاب مهر و موم محور مناسب برای پمپ های دوغاب خود
آخرین اخبار شرکت نحوه انتخاب مهر و موم محور مناسب برای پمپ های دوغاب خود

دانش پمپ - معمولاً از انواع پمپ دوغاب پمپ دوغاب استفاده می شود

در طبقه بندی پمپ ها ، با توجه به شرایط تحویل دوغاب آنها ، ما به پمپ های مناسب برای حمل مایعات (محیط) حاوی مواد جامد معلق به عنوان پمپ های دوغاب اشاره می کنیم.در حال حاضر ، پمپ دوغاب یکی از تجهیزات ضروری در فرآیندهای مختلف تکنولوژیکی مانند غنی سازی سنگ معدن ، آماده سازی زغال سنگ ، گوگرد زدایی و تغذیه با فیلتر پرس است.با توجه بیشتر مردم به حفاظت از محیط زیست ، آب بندی پمپ های دوغاب نیز بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد.

سه نوع اصلی مهر و موم شفت برای پمپ های دوغاب وجود دارد: مهر بسته بندی ، مهر و موم کننده راننده و مهر و موم مکانیکی.این سه نوع مهر و موم شفت دارای مزایای خاص خود هستند که به شرح زیر معرفی می شوند:

  1. مهر بسته بندی:

مهر و موم بسته بندی پمپ دوغاب برای دستیابی به اثر آب بندی به نرم و سخت بودن بین بسته بندی و آستین شافت متکی است.مهر و موم بسته بندی باید آب مهر و موم شفت را اضافه کند ، فشار آن باید از فشار بیشتر باشد پمپ دوغاب تخلیهفشار.این روش آب بندی آسان است برای جایگزین و به طور گسترده ای در کارخانه های پانسمان سنگ معدن و کارخانه های شستشوی زغال سنگ استفاده می شود.

  1. مهر و موم کننده:

مهر و موم خروجی پمپ دوغاب متکی به فشار ایجاد شده توسط است اخراج کننده بدست آوردن ایناثر آب بندیاین روش آب بندی زمانی استفاده می شود که کاربر از منابع آبی کم باشد.

  1. مهر و موم مکانیکی:

مهر و موم مکانیکی برای رسیدن به هدف آب بندی بر تماس نزدیک بین حلقه دوار و حلقه استاتیک در جهت محوری متکی است.مهر و موم مکانیکی می تواند از آب جلوگیری کنداز نشت و به ویژه در متمرکز کننده ها و نیروگاه های اصلی داخلی محبوب است.با این حال ، لازم است از سطح اصطکاک محافظت شود تا از سایش در هنگام نصب جلوگیری شود.مهر و موم های مکانیکی به طور کلی به تک تقسیم می شوند مهر و موم مکانیکی و مهر و موم مکانیکی دوگانه.

در این مرحله ، ما مهر و موم مکانیکی واحد را توصیه می کنیم باشستشوی گیاهان جداسازی مواد معدنیاین نوع مهر و موم مکانیکی بسیار مورد استفاده قرار گرفته است.اگرچه مهر و موم های مکانیکی بدون آب شستشو نیز توسط سازندگان مهر و موم مکانیکی توصیه می شود ، اما در کاربردهای میدانی ایده آل نیستند.

علاوه بر سه مهر و موم شفت مورد استفاده در بالا ، یک مهر و موم شفت نیز وجود دارد که در این صنعت مهر و موم شفت شکل "L" نامیده می شود.این نوع مهر و موم شافت عموماً در موارد بزرگ استفاده می شود یا عظیم پمپ های دوغاب ، اما به ندرت در پمپ های دوغاب کوچک و متوسط ​​استفاده می شود.

بنابراین ، در انتخاب پمپ های دوغاب ، نه تنها پمپ کارایی مشخصات فنی باید در نظر گرفته شود ، اما انتخاب مهر و موم شافت نیز بسیار مهم است. انتخاب مهر و موم شافت مناسب برای پمپ های دوغاب ، بر اساس ویژگی های منتقل شده متوسط در سایت و شرایط کار ، اراده زمان کارکرد مطمئن پمپ را افزایش داده و پمپ را کاهش دهید پایین زمان ناشی از تعویض مهر و موم شافتبه این ترتیب ، نه تنها هزینه کل مالکیت بسیار کاهش می یابد ، بلکه کارایی کار نیز تا حد زیادی افزایش می یابد.

 

میخانه زمان : 2021-08-11 14:12:42 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)