خانه

Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd

نمایه شرکت

شیدیاژوانگ مواد معدنی تجهیزات شرکت آموزشی ویبولیتین تامین کننده پمپ دوغاب حرفه ای در چین است. ما در پمپ های وظیفه سنگین و سنگین مشغول به کار هستیم.

با بالاترین استانداردهای تولید، پمپ های ما می توانند عمر طولانی، عملکرد بالا، عملیات آسان و تعمیر و نگهداری را تضمین کنند. آنها به طور گسترده ای در استخراج معادن، پردازش مواد معدنی، دفع زباله های خاکی، لایروبی، ساخت و ساز، متالورژی، نیروگاه ها، درمان فاضلاب، و نیز صنایع شیمیایی و نفت استفاده می شود.

با دهه های توسعه، ما یک سیستم کامل از طراحی، انتخاب، نرم افزار و تعمیر و نگهداری پمپ دوغاب ساخته ایم. ما خودمان را به ارائه راه حل های برنامه پمپ مایع برای مشتریان از سراسر جهان اختصاص می دهیم. تیم ما متشکل از یک استخر جهانی از افراد بسیار اختصاص داده شده است که با یکدیگر همکاری می کنند تا از موفقیت مشتریان خود اطمینان حاصل کنند. افراد اینجا همه مسلط به تخصص برجسته، تعهد بلند و قوی درایو برای پیشرفت سودمند، رسیدن به ارتفاع جدید در خدمات و ارائه نتایج واقعی است.

با یک سیستم تضمین کیفیت کامل و فرایندهای تولید دقیق، ما در اینجا برای ارائه محصولات با کیفیت برتر و خدمات پس از فروش عالی، به مشتریان خود ارائه می دهیم. شما خوش آمدید به شرکت مواد معدنی شرکت Shijiazhuang، آموزشی ویبولیتین

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

داستان اول:

در سال های 1980، پمپ های Shijiazhuang Pump، تکنولوژی پیشرفته پودر دیزلی را معرفی کرد که پایه ای از موسسه تحقیق و توسعه پودر مایع است.
در دهه 1990، تکنولوژی جدید پمپ های مایع در سراسر کشور در صنایع اصلی مانند معدن، متالورژی، شیمی، نیروگاه و غربالگری گسترش یافت.
در سال 1996، سری ZJ پمپ طراحی و ساخته شده است که برای محیط سایشی سبک در نیروگاه و حمل و نقل ریخته گری استفاده می شود.
در سال 1997، سری ZGB پمپ برای تحویل دوغاب ساینده در کاربرد بالا طراحی و ساخته شد.
در مارس 2006، اولین کارخانه ما تاسیس شد و برای راه اندازی پمپاژ در بازار داخلی تخصصی است، که به مشتریان ما کمک می کند تا جهت های سریع و حرفه ای و خدمات تعمیر و نگهداری را فراهم کند.

تیم بین المللی:

در مارس 2010، ما شروع به وارد شدن به بازار بین المللی کردیم و در عرض دو ماه ما سفارش اولیه خود را از مشتری ما در استرالیا دریافت کردیم.
از نوامبر سال 2011، ما از اعتماد به نفس و حمایت بیشتر از بازخورد های بازار حمایت کردیم که به ما در ایجاد استراتژی پایه ای بین المللی کمک کرد.
در پایان سال 2012، این حمایت بزرگ از دولت محلی دریافت کردیم و با سایت 51200 متر مربع تضمین شده بود.
در اوایل سال 2013، ما شروع به ساخت کارخانه جدیدمان کردیم که در منطقه حومه شهر شیدیا زووان واقع شده است.
در فوریه 2013، اولین تیم کامل بین المللی برای خدمات بازار بین المللی تشکیل شد، با دو گروه جداگانه با فروش حرفه ای با تجربه 5 ساله در صنایع پمپ های دیزلی سر و کار داشت.
در دسامبر 2014 توسط مشتری ما از ایالات متحده آمریکا دعوت شدیم تا اطلاعات بیشتری در مورد عملکرد پمپ های ما در سایت و درخواست بازار بدانیم.
تا اوت 2015، محصولات و خدمات ما به بیش از 40 کشور از جمله روسیه، ایالات متحده آمریکا، استرالیا، ایتالیا، آلمان، هلند، ترکیه، کره، سنگاپور، مالزی، ایران و غیره ارائه شده است.

img.alt
img.alt
img.alt
img.alt
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

مارک های : CNSME

تعداد کارمندان : 150~200

فروش سالانه : 1,000,000-2,5000,000

سال تاسیس : 2010

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

Video: http://youtu.be/wBxydkdkEgI

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd گواهینامه ها چین Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd گواهینامه ها