خانه اخبار

دانش پمپ دوغاب

گواهی
چین Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd گواهینامه ها
چین Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
پمپ های خود را می توانید با مشخصات خاص مشتری خود پس از آزمون عملکرد، و قیمت خود را نقل قول همیشه برای ما رقابتی است.

—— آقای کیل

من فکر می کنم ما خیلی خوش شانس هستیم، زیرا مشکلات کیفیت مواد و پمپ هرگز رخ نداده است.

—— آقای Maksimov

من قطعات یدکی را از SME خریدم و مشتریان من این قطعات را در تولید خود نصب کرده و از کیفیت و دوام بسیار خوشحال هستند

—— آقای اولیویه

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
دانش پمپ دوغاب
آخرین اخبار شرکت دانش پمپ دوغاب

دانش پمپ - مفهوم و کاربردهای پمپ دوغاب

1. مفهوم پمپ: تمام ماشین آلاتی که برای بلند کردن مایع ، حمل مایع و افزایش فشار مایع استفاده می شود را می توان "PUMP" نامید

2. پمپ دوغاب: پمپی که مخلوطی از آب و ذرات جامد را که حاوی سوراخ هستند ، منتقل می کند.با بیان اصل آنها ، پمپ های دوغاب تولید شده در Shijiazhuang چین پمپ های سانتریفیوژ پره ای هستند.

3. کاربردهای پمپ های دوغاب:

1) این نوع پمپ دوغاب به طور عمده برای حمل دوغاب در سیستم آب حذف گرد و غبار مبدل ، سیستم آب شستشوی گاز کوره بلند ، سیستم آب کدورت ریخته گری مداوم و سیستم آب کدورت نورد فولاد در کارخانه های آهن و فولاد استفاده می شود.

2) در صنعت برق از آن برای سیستم های گوگردزدایی گاز دودکش و سیستم های حذف خاکستر استفاده می شود.علاوه بر این ، پمپ های دوغاب بزرگتر به خوبی به عنوان پمپ های گردش اصلی گوگرد زدایی مورد استفاده قرار گرفته اند ، که به همراه پمپ های لایروبی که بعداً ذکر شد ، قطر تخلیه 1 متر در چین حاصل شده است و همه آنها به خوبی کار می کنند.

3) پمپ های دوغاب همچنین برای حمل و نقل پمپ که شامل مواد جامد ساینده در معدن ، متالورژی ، زغال سنگ و صنایع محافظت از محیط زیست است ، مانند کار پمپاژ دوغاب در متالورژی متمرکز ، لجن ذغال سنگ و انتقال سنگین در کارخانه های شستشوی ذغال سنگ ، و لایروبی رودخانه و غیره

4) در صنایع شیمیایی ، برخی از دوغابهای خورنده حاوی کریستال نیز قابل حمل هستند.در حال حاضر ، حدود 80٪ از کاربردهای پمپ های دوغاب کوچک و متوسط ​​در کنسانتره ها در صنعت معدن استفاده می شود.

5) در زمینه صنعت انتخاب شن و ماسه آب دریا ، استفاده از پمپ های دوغاب نیز شناخته شده و توسط مشتریان شناخته شده است.به دلیل عادت برخی صنایع ، پمپ های دوغاب را در صنعت انتخاب شن و ماسه آب دریا پمپ های ماسه ای و پمپ های لایروبی را در صنعت لایروبی رودخانه که پمپ های دوغاب فوق العاده بزرگ در آن استفاده می شود و در لایروب های فوق العاده بزرگ استفاده می شود ، می نامند. .

اما از نظر مشخصات ساختاری و دوغاب حمل شده توسط پمپ ، می توان همه آنها را پمپ های دوغاب نامید.

 

میخانه زمان : 2021-07-09 14:15:43 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Shijiazhuang Minerals Equipment Co. Ltd
ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)